Kiropraktika

Oasis Massaažistuudio | Kiropraktika | Nõelravi | Käsimassaaž

Mis on kiropraktika?

Olla terve tähendab seda, et kõik sinu keha osad funktsioneerivad harmoonilises kooskõlas. Kogu keha kontroll, on närvisüsteemi töö. Iga raku, koe, organi ja süsteemi funktsioon sõltub just sellest, kuidas närvisüsteem töötab. Inimese närvisüsteem on kui orkestri dirigent. Kõik mida sa teed ja mõtled, on närvisüsteemi funktsiooni tulemus.
Närvisüsteemi kuuluvad peaaju, seljaaju ja närvid. See on esimene süsteem, mis areneb loote esimestel nädalatel.

Aju ja närvisüsteem on väga õrnad ja kergesti haavatavad ja on seepärast kaetud ja kaitstud luudega: koljuluu ja 24 liikuva selgroolüliga.
Esimene närvisüsteemi trauma võib juba juhtuda sündimise käigus.

Avarii, emotsionaalne stress (muretsemine, negatiivne mõtlemine, hirm), halb rüht, toitumine (kemikaalid, alkohol, rohud, toksilised ained, saastatus), korduvad ja monotoonsed liigutused (rutiinne töö) ja mitmed igapäevased talitused võivad põhjustada selgroo ebanormaalse liikuvuse ja asendi. See omakorda ärritab haavatavat närvisüsteemi ning põhjustab selle üle- või alatalitluse ning sellega seoses põhjustab ebakõla kõigis organites Kui närvisüsteem on häiritud, siis kogu ‘orkestri’ töö on ebakõlas ning alguse saab ahelreaktsioon, mis viib valu tekkele ja haiguse algamisele (tervise puudumisele)

Kui selgroolülides on funktsionaalne häire, on otseselt häiritud selgroolülide vahelised kettad (diskid), sidekoed ja lihaskond, kõik mis toetab selgroogu, on samuti negatiivselt mõjutatud.
Peavalude ja seljavalude põhjust on väga tihti võimalik leida just selgroo funktsionaalsest häirest.

Broneeri aeg

Vastuvõtt Rakveres

Vastuvõtt Jõhvis

Vastuvõtt Narvas